
Sapatos [1] 2404 / Shoes_

Calçado feito de couro. Consiste em uma sola grossa e uma cobertura mais leve até logo abaixo do tornozelo.
--------------------------
Tipo: Calçado
DEF: 10 DEFM: 0
Peso: 40
Nível necessário: 1
Classes: Todas, exceto Aprendizes
--------------------------
Tipo: Calçado
DEF: 10 DEFM: 0
Peso: 40
Nível necessário: 1
Classes: Todas, exceto Aprendizes
Kategori
Subkategori
Jenis
Armor
Slot
1
Harga beli
3,500 z
Harga jual
0 z
Imej belum dikenal pasti
샌들
Imej yang dikenal pasti
슈즈
Nama belum dikenal pasti
Sapatos
Penerangan belum dikenal pasti
Item não identificado, pode ser identificado com [Lupa].
Peso: 40
Peso: 40
Boleh
Boleh dijatuhkan
Boleh diniagakan
Boleh disimpan
Boleh dimasukkan ke dalam troli
Boleh dijual kepada NPC
Boleh dihantar melalui mel
Boleh dilelong
Boleh dimasukkan ke dalam stor guild
Berat
4
Pertahanan
10
Tahap senjata
0
Tahap perisai
1
Tahap maks. untuk memakai
999
Kedudukan
Shoes
Subjenis
Shoes
Boleh di-refine
Boleh di-gred
Pertama dilihat pada patch
2011-1-5data_ma.gpf2046 -
Patch kemaskini terakhir
2022-09-06_system.rgz5302 -
Drop daripada (4)
Mímico Antigo Alfa2903 / C3_ANCIENT_MIMICEXP asas: 10,900EXP kelas: 31,260Tahap: 112HP: 98,890Tidak BerbentukBesar Neutral 3
2903 / C3_ANCIENT_MIMIC
EXP asas: 10,900
EXP kelas: 31,260
Tahap: 112
HP: 98,890
Tidak Berbentuk
Besar
Neutral 3
0.15%
Munak1026 / MUNAKEXP asas: 495EXP kelas: 557Tahap: 58HP: 2,002Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
1026 / MUNAK
EXP asas: 495
EXP kelas: 557
Tahap: 58
HP: 2,002
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
0.08%
Mímico Antigo1699 / ANCIENT_MIMICEXP asas: 2,448EXP kelas: 2,069Tahap: 112HP: 19,778Tidak BerbentukBesar Neutral 3
1699 / ANCIENT_MIMIC
EXP asas: 2,448
EXP kelas: 2,069
Tahap: 112
HP: 19,778
Tidak Berbentuk
Besar
Neutral 3
0.03%
Kavach Icarus1656 / KAVACEXP asas: 5,103EXP kelas: 4,276Tahap: 135HP: 43,079Separuh ManusiaSederhana Angin 2
1656 / KAVAC
EXP asas: 5,103
EXP kelas: 4,276
Tahap: 135
HP: 43,079
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 2
0.01%
Boleh diperoleh melalui (7)
Refine
PCBANG_GIFT_BOX
PCBANG_GIFT_BOX / 1
30
1
+0
0
Random Option (1)
None
Sehingga 1 rawakPool rawak
Ignora 10~50% da DEF de Planta6.25%
Ignora 10~50% da DEF de Planta6.25%
AGI +1~56.25%
AGI +1~56.25%
DES +1~56.25%
DES +1~56.25%
Precisão +1~56.25%
Precisão +1~56.25%
INT +1~56.25%
INT +1~56.25%
SOR +1~56.25%
SOR +1~56.25%
FOR +1~56.25%
FOR +1~56.25%
VIT +1~56.25%
VIT +1~56.25%
Wiki (20)
Pelayan lain (28)
Renewal
bRO pt

Brazil

Sapatos [1] 2404 / Shoes_
cRO zh-s
China

长靴 [1] 2404 / Shoes_
eupRO en

Eropah Prime

Shoes [1] 2404 / Shoes_
idRO id

Indonesia

Shoes [1] 2404 / Shoes_
iRO en
Antarabangsa

Shoes [1] 2404 / Shoes_
jRO ja
Jepun

シューズ [1] 2404 / Shoes_
kRO ko
Korea

슈즈 [1] 2404 / Shoes_
laRO en
Amerika Latin

Shoes [1] 2404 / Shoes_
laRO es
Amerika Latin

Calzado [1] 2404 / Shoes_
laRO pt
Amerika Latin

Sapatos [1] 2404 / Shoes_
mysgRO en

Malaysia/Singapura

Shoes [1] 2404 / Shoes_
pRO tl

Filipina

Shoes [1] 2404 / Shoes_
ROggh ms

GGH Asia

Shoes [1] 2404 / Shoes_
rupRO ru

Rusia Prime

Ботинки [1] 2404 / Shoes_
thRO th
Thailand

Shoes [1] 2404 / Shoes_
twRO zh-t
Taiwan

長靴 [1] 2404 / Shoes_
vnRO vi

Vietnam

Shoes [1] 2404 / Shoes_
Zero
ROZkr ko
Korea Zero

슈즈 [1] 2404 / Shoes_
Landverse
ROL ko
Landverse

Shoes [1] 2404 / Shoes_
ROLa en
Landverse Amerika Latin

Shoes [1] 2404 / Shoes_
ROLa es
Landverse Amerika Latin

Zapatos [1] 2404 / Shoes_
ROLa pt
Landverse Amerika Latin

Sapatos [1] 2404 / Shoes_
ROLg en
Landverse Genesis

Shoes [1] 2404 / Shoes_
ROLth th
Landverse Thailand














