Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
Fábrica de Robôs (2) kh_dun02

Academia Kiel Hyre
Fábrica de Robôs (2)
Tajuk utama
Fábrica de Robôs (2)
Subtajuk
Academia Kiel Hyre
Nama
Fábrica de Robôs (2)
Saiz
240,240
Jenis
5001
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (7)
Constant1738 / CONSTANTEXP asas: 2,506EXP kelas: 1,879Tahap: 108HP: 14,340Tidak BerbentukKecil Gelap 3
1738 / CONSTANT
EXP asas: 2,506
EXP kelas: 1,879
Tahap: 108
HP: 14,340
Tidak Berbentuk
Kecil
Gelap 3
15
30min
Aliza1737 / ALIZAEXP asas: 2,448EXP kelas: 1,836Tahap: 112HP: 14,450Separuh ManusiaSederhana Neutral 3
1737 / ALIZA
EXP asas: 2,448
EXP kelas: 1,836
Tahap: 112
HP: 14,450
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 3
10
5s
Kiel-D-011734 / KIEL_EXP asas: 1,170,000EXP kelas: 792,000Tahap: 125HP: 2,502,000Tidak BerbentukSederhana Gelap 2
1734 / KIEL_
EXP asas: 1,170,000
EXP kelas: 792,000
Tahap: 125
HP: 2,502,000
Tidak Berbentuk
Sederhana
Gelap 2
1
2j
Alicel Feroz2909 / C4_ALICELEXP asas: 11,230EXP kelas: 32,250Tahap: 115HP: 91,595IblisSederhana Neutral 3
2909 / C4_ALICEL
EXP asas: 11,230
EXP kelas: 32,250
Tahap: 115
HP: 91,595
Iblis
Sederhana
Neutral 3
1
3min
Teleport (2)
Wiki (4)
Pelayan lain (22)
Renewal
bRO pt

Brazil
Fábrica de Robôs (2)kh_dun02
cRO zh-s
China
机械娃娃工厂 2层kh_dun02
eupRO en

Eropah Prime
기계인형공장 2층kh_dun02
idRO id

Indonesia
Robot Factory Lantai 2kh_dun02
iRO en
Antarabangsa
Robot Factory Floor 2kh_dun02
jRO ja
Jepun
機械人形工場 B2Fkh_dun02
kRO ko
Korea
기계인형공장 2층kh_dun02
laRO en
Amerika Latin
Robot Factory Floor 2kh_dun02
laRO es
Amerika Latin
Fábrica de robots, piso 2kh_dun02
laRO pt
Amerika Latin
Fábrica de Robôs (2)kh_dun02
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Robot Factory level 2kh_dun02
pRO tl

Filipina
Robot Factory level 2kh_dun02
ROggh ms

GGH Asia
Robot Factory Level 2kh_dun02
rupRO ru

Rusia Prime
Завод роботов - 2-й уровеньkh_dun02
thRO th
Thailand
Robot Factory 2Fkh_dun02
twRO zh-t
Taiwan
機械娃娃工廠2樓kh_dun02
vnRO vi

Vietnam
Robot Factory level 2kh_dun02
Classic
ROCid id
Indonesia Classic
Robot Factory 2Fkh_dun02
ROCth th
Thailand Classic
Robot Factory 2Fkh_dun02
Zero
ROZkr ko
Korea Zero
기계인형공장 2층kh_dun02
Landverse
ROL ko
Landverse
Robot Factory F2kh_dun02
ROLth th
Landverse Thailand


