
Cyfar 7053 / Cyfar

แร่หายากที่มีสีฟ้า
น้ำหนัก : 1
น้ำหนัก : 1
Kategori
Jenis
Etc
Slot
0
Harga beli
772 z
Harga jual
0 z
Imej belum dikenal pasti
사이파
Imej yang dikenal pasti
사이파
Nama belum dikenal pasti
Cyfar
Penerangan belum dikenal pasti
แร่หายากที่มีสีฟ้า
น้ำหนัก : 1
น้ำหนัก : 1
Boleh
Boleh dijatuhkan
Boleh diniagakan
Boleh disimpan
Boleh dimasukkan ke dalam troli
Boleh dijual kepada NPC
Boleh dihantar melalui mel
Boleh dilelong
Boleh dimasukkan ke dalam stor guild
Berat
1
Flag dan sekatan
Diterima di kedai belian
Drop daripada (22)
Wild Rose1261 / WILD_ROSEEXP asas: 1,113EXP kelas: 688Tahap: 70HP: 2,980BuasKecil Angin 1
1261 / WILD_ROSE
EXP asas: 1,113
EXP kelas: 688
Tahap: 70
HP: 2,980
Buas
Kecil
Angin 1
53.35%
Galapago1391 / GALAPAGOEXP asas: 3,204EXP kelas: 1,966Tahap: 45HP: 9,145BuasKecil Tanah 1
1391 / GALAPAGO
EXP asas: 3,204
EXP kelas: 1,966
Tahap: 45
HP: 9,145
Buas
Kecil
Tanah 1
53.35%
Orc Lady1273 / ORC_LADYEXP asas: 644EXP kelas: 407Tahap: 45HP: 2,000Separuh ManusiaSederhana Tanah 2
1273 / ORC_LADY
EXP asas: 644
EXP kelas: 407
Tahap: 45
HP: 2,000
Separuh Manusia
Sederhana
Tanah 2
46.56%
Panzer Goblin1308 / PANZER_GOBLINEXP asas: 7,212EXP kelas: 2,697Tahap: 52HP: 14,130Separuh ManusiaSederhana Angin 2
1308 / PANZER_GOBLIN
EXP asas: 7,212
EXP kelas: 2,697
Tahap: 52
HP: 14,130
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 2
44.13%
Green Maiden1631 / CHUNG_E_EXP asas: 4,256EXP kelas: 920Tahap: 82HP: 23,900Separuh ManusiaSederhana Angin 2
1631 / CHUNG_E_
EXP asas: 4,256
EXP kelas: 920
Tahap: 82
HP: 23,900
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 2
42%
Goblin Steamrider1280 / STEAM_GOBLINEXP asas: 864EXP kelas: 495Tahap: 66HP: 2,490Separuh ManusiaSederhana Angin 2
1280 / STEAM_GOBLIN
EXP asas: 864
EXP kelas: 495
Tahap: 66
HP: 2,490
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 2
38.8%
Injustice1257 / INJUSTICEEXP asas: 2,118EXP kelas: 1,488Tahap: 95HP: 7,600Tidak MatiSederhana Gelap 2
1257 / INJUSTICE
EXP asas: 2,118
EXP kelas: 1,488
Tahap: 95
HP: 7,600
Tidak Mati
Sederhana
Gelap 2
35%
Kapha1406 / KAPHAEXP asas: 2,278EXP kelas: 1,552Tahap: 83HP: 7,892IkanSederhana Air 1
1406 / KAPHA
EXP asas: 2,278
EXP kelas: 1,552
Tahap: 83
HP: 7,892
Ikan
Sederhana
Air 1
35%
Incarnation Of Morocc1919 / MOROCC_2EXP asas: 65,000EXP kelas: 120,000Tahap: 132HP: 190,000IblisSederhana Gelap 3
1919 / MOROCC_2
EXP asas: 65,000
EXP kelas: 120,000
Tahap: 132
HP: 190,000
Iblis
Sederhana
Gelap 3
35%
Incarnation Of Morocc1921 / MOROCC_4EXP asas: 51,000EXP kelas: 70,000Tahap: 134HP: 150,000IblisSederhana Hantu 3
1921 / MOROCC_4
EXP asas: 51,000
EXP kelas: 70,000
Tahap: 134
HP: 150,000
Iblis
Sederhana
Hantu 3
35%
Raggler1254 / RAGGLEREXP asas: 218EXP kelas: 140Tahap: 48HP: 1,020BuasKecil Angin 1
1254 / RAGGLER
EXP asas: 218
EXP kelas: 140
Tahap: 48
HP: 1,020
Buas
Kecil
Angin 1
30%
Spring Rabbit1322 / SPRING_RABBITEXP asas: 3,982EXP kelas: 1,766Tahap: 88HP: 9,045BuasSederhana Tanah 2
1322 / SPRING_RABBIT
EXP asas: 3,982
EXP kelas: 1,766
Tahap: 88
HP: 9,045
Buas
Sederhana
Tanah 2
25%
Shinobi1401 / SHINOBIEXP asas: 4,970EXP kelas: 3,010Tahap: 95HP: 12,700Separuh ManusiaSederhana Gelap 3
1401 / SHINOBI
EXP asas: 4,970
EXP kelas: 3,010
Tahap: 95
HP: 12,700
Separuh Manusia
Sederhana
Gelap 3
22%
Seal1317 / FUR_SEALEXP asas: 3,765EXP kelas: 1,824Tahap: 47HP: 9,114BuasSederhana Air 1
1317 / FUR_SEAL
EXP asas: 3,765
EXP kelas: 1,824
Tahap: 47
HP: 9,114
Buas
Sederhana
Air 1
12%
Sea Otter1323 / SEE_OTTEREXP asas: 3,048EXP kelas: 1,642Tahap: 48HP: 9,999BuasSederhana Air 3
1323 / SEE_OTTER
EXP asas: 3,048
EXP kelas: 1,642
Tahap: 48
HP: 9,999
Buas
Sederhana
Air 3
12%
Novus1715 / NOVUSEXP asas: 1,320EXP kelas: 1,002Tahap: 90HP: 5,430NagaKecil Neutral 1
1715 / NOVUS
EXP asas: 1,320
EXP kelas: 1,002
Tahap: 90
HP: 5,430
Naga
Kecil
Neutral 1
10.35%
Novus1718 / NOVUS_EXP asas: 1,411EXP kelas: 1,100Tahap: 84HP: 5,830NagaKecil Neutral 1
1718 / NOVUS_
EXP asas: 1,411
EXP kelas: 1,100
Tahap: 84
HP: 5,830
Naga
Kecil
Neutral 1
10.35%
Neraid1255 / NERAIDEXP asas: 1,126EXP kelas: 684Tahap: 98HP: 4,120BuasKecil Tanah 1
1255 / NERAID
EXP asas: 1,126
EXP kelas: 684
Tahap: 98
HP: 4,120
Buas
Kecil
Tanah 1
10%
Rotar Zairo1392 / ROTAR_ZAIROEXP asas: 351EXP kelas: 215Tahap: 48HP: 1,209Tidak BerbentukBesar Angin 2
1392 / ROTAR_ZAIRO
EXP asas: 351
EXP kelas: 215
Tahap: 48
HP: 1,209
Tidak Berbentuk
Besar
Angin 2
10%
Toucan2073 / TOUCANEXP asas: 1,002EXP kelas: 1,552Tahap: 70HP: 10,555BuasSederhana Angin 2
2073 / TOUCAN
EXP asas: 1,002
EXP kelas: 1,552
Tahap: 70
HP: 10,555
Buas
Sederhana
Angin 2
10%
Freezer1319 / FREEZEREXP asas: 3,665EXP kelas: 2,197Tahap: 94HP: 8,636BuasSederhana Air 2
1319 / FREEZER
EXP asas: 3,665
EXP kelas: 2,197
Tahap: 94
HP: 8,636
Buas
Sederhana
Air 2
6%
Tri Joint1279 / TRI_JOINTEXP asas: 386EXP kelas: 220Tahap: 66HP: 2,300SeranggaKecil Tanah 1
1279 / TRI_JOINT
EXP asas: 386
EXP kelas: 220
Tahap: 66
HP: 2,300
Serangga
Kecil
Tanah 1
1%
Boleh diperoleh melalui (2)
Refine
Wiki (24)
Pelayan lain (36)
Renewal
bRO pt

Brazil

Cyfar 7053 / Cyfar
cRO zh-s
China

赛依伐 7053 / Cyfar
eupRO en

Eropah Prime

Cyfar 7053 / Cyfar
idRO id

Indonesia

Cyfar 7053 / Cyfar
iRO en
Antarabangsa

Cyfar 7053 / Cyfar
jRO ja
Jepun

サイファー 7053 / Cyfar
kRO ko
Korea

사이파 7053 / Cyfar
laRO en
Amerika Latin

Cyfar 7053 / Cyfar
laRO es
Amerika Latin

Cyfar 7053 / Cyfar
laRO pt
Amerika Latin

Cyfar 7053 / Cyfar
mysgRO en

Malaysia/Singapura

Cyfar 7053 / Cyfar
pRO tl

Filipina

Cyfar 7053 / Cyfar
ROggh ms

GGH Asia

Cyfar 7053 / Cyfar
rupRO ru

Rusia Prime

Сайфар 7053 / Cyfar
thRO th
Thailand

Cyfar 7053 / Cyfar
twRO zh-t
Taiwan

賽依伐 7053 / Cyfar
vnRO vi

Vietnam

Cyfar 7053 / Cyfar
Zero
ROZg zh-s
Zero Global

赛依伐 7053 / Cyfar
ROZg de
Zero Global

Cyfar 7053 / Cyfar
ROZg en
Zero Global

Cyfar 7053 / Cyfar
ROZg fr
Zero Global

Cyfar 7053 / Cyfar
ROZg id
Zero Global

Cyfar 7053 / Cyfar
ROZg th
Zero Global

Cyfar 7053 / Cyfar
ROZg tr
Zero Global

Cyfar 7053 / Cyfar
ROZkr ko
Korea Zero

사이파 7053 / Cyfar
ROZtw zh-t
Taiwan Zero













