Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
Glast Heim Underprison Floor 2 gl_prison1


Glast Heim
Underprison Floor 2
Tajuk utama
Underprison Floor 2
Subtajuk
Glast Heim
Nama
Glast Heim Underprison Floor 2
Saiz
200,200
Jenis
5001
Raksasa (8)
Injustice1257 / INJUSTICEEXP asas: 1,292EXP kelas: 1,221Tahap: 95HP: 8,087Tidak MatiSederhana Gelap 2
1257 / INJUSTICE
EXP asas: 1,292
EXP kelas: 1,221
Tahap: 95
HP: 8,087
Tidak Mati
Sederhana
Gelap 2
40
5s
Skel Prisoner1196 / SKEL_PRISONEREXP asas: 1,566EXP kelas: 1,763Tahap: 91HP: 9,194Tidak MatiSederhana Terkutuk 3
1196 / SKEL_PRISONER
EXP asas: 1,566
EXP kelas: 1,763
Tahap: 91
HP: 9,194
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 3
30
5s
Phen Dark1202 / PHENDARKEXP asas: 1,990EXP kelas: 1,302Tahap: 102HP: 11,000Separuh ManusiaBesar Neutral 2
1202 / PHENDARK
EXP asas: 1,990
EXP kelas: 1,302
Tahap: 102
HP: 11,000
Separuh Manusia
Besar
Neutral 2
10
5s
Furious Injustice2792 / C4_INJUSTICEEXP asas: 6,460EXP kelas: 18,315Tahap: 95HP: 40,435Tidak MatiSederhana Gelap 2
2792 / C4_INJUSTICE
EXP asas: 6,460
EXP kelas: 18,315
Tahap: 95
HP: 40,435
Tidak Mati
Sederhana
Gelap 2
2
3min
Zealotus1200 / ZHERLTHSHEXP asas: 6,944EXP kelas: 6,458Tahap: 105HP: 61,350Separuh ManusiaSederhana Neutral 3
1200 / ZHERLTHSH
EXP asas: 6,944
EXP kelas: 6,458
Tahap: 105
HP: 61,350
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 3
1
1j
Teleport (5)
Warp yang menuju ke sini
Wiki (6)
Pelayan lain (32)
Renewal
bRO pt

Brazil
Pris? Subterr?ea de Glast Heim (1)gl_prison1
cRO zh-s
China
克雷斯特汉姆 地下监狱 2层gl_prison1
eupRO en

Eropah Prime
글래스트헤임 지하 감옥 2층gl_prison1
idRO id

Indonesia
Glast Heim Underprison Lantai 2gl_prison1
iRO en
Antarabangsa
Glast Heim Underprison Floor 2gl_prison1
jRO ja
Jepun
グラストヘイム 地下監獄01gl_prison1
kRO ko
Korea
글래스트헤임 지하 감옥 2층gl_prison1
laRO en
Amerika Latin
Glastheim Underprison Floor 2gl_prison1
laRO es
Amerika Latin
Infraprisión de Glastheim, piso 2gl_prison1
laRO pt
Amerika Latin
Prisão de Glastheim (2)gl_prison1
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Glast Heim Underprisongl_prison1
pRO tl

Filipina
Glast Heim Underprisongl_prison1
ROggh ms

GGH Asia
Glast Heim Underground Prison 2Fgl_prison1
rupRO ru

Rusia Prime
thRO th
Thailand
Glast Heim Underground Prison 2Fgl_prison1
twRO zh-t
Taiwan
克雷斯特漢姆古城地下監獄2樓gl_prison1
vnRO vi

Vietnam
Glast Heim Underprisongl_prison1
Classic
inRO en

India
Glast Heim Underprisongl_prison1
ROCid id
Indonesia Classic
Glast Heim Underprisongl_prison1
ROCth th
Thailand Classic
Glast Heim Underground Prison 2Fgl_prison1
ROh es

Hispanik
Glast Heim Underprisongl_prison1
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
地下监狱 2楼gl_prison1
ROZg de
Zero Global
Unterirdisches Gefängnis U2gl_prison1
ROZg en
Zero Global
Underground Prison 2Fgl_prison1
ROZg fr
Zero Global
Prison souterraine – SS2gl_prison1
ROZg id
Zero Global
Underground Prison 2Fgl_prison1
ROZg th
Zero Global
Glast Heim Underground Prison 2Fgl_prison1
ROZg tr
Zero Global
Yeraltı Hapishanesi 2Fgl_prison1
ROZkr ko
Korea Zero
지하 감옥 2층gl_prison1
ROZtw zh-t
Taiwan Zero
地下監獄2樓gl_prison1
Landverse
ROL ko
Landverse
Glastheim Underground Prison B2gl_prison1
ROLth th
Landverse Thailand







