
Cruz Decadente [2] 590015 / Fourth_1h_Mace

Uma arma que foi absorvendo as energias do Éter, garantindo novos poderes a quem usá-la.
--------------------------
A cada 2 refinos:
Dano de [Flamen] +5%.
Efetividade de cura +5%.
A cada 4 refinos:
Dano mágico de todas as propriedades +2%.
--------------------------
Tipo: Maça
ATQ: 190 ATQM: 210
Nota: Indestrutível em batalha
Peso: 130
Nível da arma: 5
Nível necessário: 200
Classes: Cardeais e evoluções
--------------------------
A cada 2 refinos:
Dano de [Flamen] +5%.
Efetividade de cura +5%.
A cada 4 refinos:
Dano mágico de todas as propriedades +2%.
--------------------------
Tipo: Maça
ATQ: 190 ATQM: 210
Nota: Indestrutível em batalha
Peso: 130
Nível da arma: 5
Nível necessário: 200
Classes: Cardeais e evoluções
Atribut peralatan
Weapon Type One-Handed Mace
ATK +190
MATK +210
Weapon Level 5
Kategori
Subkategori
Jenis
Weapon
Slot
2
Harga beli
0 z
Harga jual
0 z
Imej belum dikenal pasti
메이스
Imej yang dikenal pasti
Fourth_1h_Mace
Nama belum dikenal pasti
Maça
Penerangan belum dikenal pasti
Item desconhecido. Pode ser identificado com uma [Lupa].
Boleh
Boleh dijatuhkan
Boleh diniagakan
Boleh disimpan
Boleh dimasukkan ke dalam troli
Boleh dijual kepada NPC
Boleh dihantar melalui mel
Boleh dilelong
Boleh dimasukkan ke dalam stor guild
Berat
130
Serangan
190
Serangan sihir
210
Jarak
1
Tahap senjata
5
Tahap min. untuk memakai
200
Kedudukan
Right_Hand
Subjenis
Mace
Boleh di-refine
Boleh di-gred
Pertama dilihat pada patch
Patch kemaskini terakhir
Novice+2 job
Drop daripada (9)
Bruxa da Morte20943 / DEATH_WITCHEXP asas: 9,051,055EXP kelas: 6,335,739Tahap: 255HP: 398,856,250Separuh ManusiaSederhana Gelap 2
20943 / DEATH_WITCH
EXP asas: 9,051,055
EXP kelas: 6,335,739
Tahap: 255
HP: 398,856,250
Separuh Manusia
Sederhana
Gelap 2
0.75%
Quve Fantasma20938 / GHOST_CUBEEXP asas: 337,773EXP kelas: 236,441Tahap: 213HP: 12,735,150Tidak MatiKecil Terkutuk 1
20938 / GHOST_CUBE
EXP asas: 337,773
EXP kelas: 236,441
Tahap: 213
HP: 12,735,150
Tidak Mati
Kecil
Terkutuk 1
0.15%
Lude Alhita20939 / LUDE_GALEXP asas: 338,924EXP kelas: 236,061Tahap: 213HP: 12,840,680Tidak MatiKecil Terkutuk 2
20939 / LUDE_GAL
EXP asas: 338,924
EXP kelas: 236,061
Tahap: 213
HP: 12,840,680
Tidak Mati
Kecil
Terkutuk 2
0.15%
Assassino Brutal20937 / BRUTAL_MURDEREREXP asas: 351,374EXP kelas: 244,494Tahap: 214HP: 13,909,270Separuh ManusiaBesar Neutral 2
20937 / BRUTAL_MURDERER
EXP asas: 351,374
EXP kelas: 244,494
Tahap: 214
HP: 13,909,270
Separuh Manusia
Besar
Neutral 2
0.15%
Gan Ceann20935 / GAN_CEANNEXP asas: 353,963EXP kelas: 246,535Tahap: 215HP: 11,785,610ro.race.fantasmaSederhana Neutral 1
20935 / GAN_CEANN
EXP asas: 353,963
EXP kelas: 246,535
Tahap: 215
HP: 11,785,610
ro.race.fantasma
Sederhana
Neutral 1
0.15%
Grote20941 / GROTEEXP asas: 735,932EXP kelas: 512,077Tahap: 253HP: 47,842,600IblisBesar Tanah 2
20941 / GROTE
EXP asas: 735,932
EXP kelas: 512,077
Tahap: 253
HP: 47,842,600
Iblis
Besar
Tanah 2
0.05%
Disfarçado20936 / DISGUISEREXP asas: 743,161EXP kelas: 518,914Tahap: 254HP: 42,030,800IblisSederhana Terkutuk 2
20936 / DISGUISER
EXP asas: 743,161
EXP kelas: 518,914
Tahap: 254
HP: 42,030,800
Iblis
Sederhana
Terkutuk 2
0.05%
Pierrotzoist20942 / PIERROTZOISTEXP asas: 761,273EXP kelas: 532,626Tahap: 255HP: 38,506,310IblisSederhana Gelap 2
20942 / PIERROTZOIST
EXP asas: 761,273
EXP kelas: 532,626
Tahap: 255
HP: 38,506,310
Iblis
Sederhana
Gelap 2
0.05%
Loli Ruri Azul20940 / BLUEMOON_LOLI_RURIEXP asas: 756,330EXP kelas: 526,784Tahap: 255HP: 46,338,500IblisBesar Air 3
20940 / BLUEMOON_LOLI_RURI
EXP asas: 756,330
EXP kelas: 526,784
Tahap: 255
HP: 46,338,500
Iblis
Besar
Air 3
0.05%
Wiki (4)
Pelayan lain (15)
Renewal
cRO zh-s
China

觉醒光以太十字锤 [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
iRO en
Antarabangsa

Relapse Cross [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
jRO ja
Jepun

リラプスクロス [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
kRO ko
Korea

리랩스 크로스 [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
laRO en
Amerika Latin

Relapse Cross [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
laRO es
Amerika Latin

Cruz Decadente [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
laRO pt
Amerika Latin

Cruz Decadente [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
thRO th
Thailand

Relapse Cross [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
twRO zh-t
Taiwan

覺醒光乙太十字錘 [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
Landverse
ROL ko
Landverse

Relapse Cross [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
ROLa en
Landverse Amerika Latin

Relapse Cross [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
ROLa es
Landverse Amerika Latin

Cruz de Recaída [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
ROLa pt
Landverse Amerika Latin

Relapse Cross [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
ROLg en
Landverse Genesis

Relapse Cross [2] 590015 / Fourth_1h_Mace
ROLth th
Landverse Thailand


