Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
Inside Glastheim Chivalry F1 gl_knt01

Glastheim
Inside Chivalry F1
Tajuk utama
Inside Chivalry F1
Subtajuk
Glastheim
Nama
Inside Glastheim Chivalry F1
Saiz
300,300
Jenis
5005
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (8)
Raydric1163 / RAYDRICEXP asas: 2,246EXP kelas: 2,150Tahap: 115HP: 22,825Separuh ManusiaBesar Gelap 2
1163 / RAYDRIC
EXP asas: 2,246
EXP kelas: 2,150
Tahap: 115
HP: 22,825
Separuh Manusia
Besar
Gelap 2
126
Tidak diketahui
Rideword1195 / RIDEWORDEXP asas: 780EXP kelas: 720Tahap: 74HP: 3,608Tidak BerbentukKecil Neutral 3
1195 / RIDEWORD
EXP asas: 780
EXP kelas: 720
Tahap: 74
HP: 3,608
Tidak Berbentuk
Kecil
Neutral 3
29
Tidak diketahui
Raydric Archer1276 / RAYDRIC_ARCHEREXP asas: 970EXP kelas: 905Tahap: 82HP: 5,102IblisSederhana Gelap 2
1276 / RAYDRIC_ARCHER
EXP asas: 970
EXP kelas: 905
Tahap: 82
HP: 5,102
Iblis
Sederhana
Gelap 2
14
Tidak diketahui
Knight Of Abyss1219 / KNIGHT_OF_ABYSSEXP asas: 3,071EXP kelas: 2,948Tahap: 122HP: 29,587Separuh ManusiaBesar Gelap 4
1219 / KNIGHT_OF_ABYSS
EXP asas: 3,071
EXP kelas: 2,948
Tahap: 122
HP: 29,587
Separuh Manusia
Besar
Gelap 4
14
Tidak diketahui
Khalitzburg1132 / KHALITZBURGEXP asas: 2,866EXP kelas: 2,368Tahap: 118HP: 29,742Tidak MatiBesar Terkutuk 1
1132 / KHALITZBURG
EXP asas: 2,866
EXP kelas: 2,368
Tahap: 118
HP: 29,742
Tidak Mati
Besar
Terkutuk 1
14
Tidak diketahui
Alice1275 / ALICEEXP asas: 1,387EXP kelas: 1,316Tahap: 100HP: 11,168Separuh ManusiaSederhana Neutral 3
1275 / ALICE
EXP asas: 1,387
EXP kelas: 1,316
Tahap: 100
HP: 11,168
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 3
1
Tidak diketahui
Giant Whisper1186 / WHISPER_BOSSEXP asas: 331EXP kelas: 355Tahap: 66HP: 2,801IblisKecil Hantu 2
1186 / WHISPER_BOSS
EXP asas: 331
EXP kelas: 355
Tahap: 66
HP: 2,801
Iblis
Kecil
Hantu 2
1
Tidak diketahui
Black Mushroom1084 / BLACK_MUSHROOMEXP asas: 20EXP kelas: 20Tahap: 1HP: 15TumbuhanKecil Tanah 1
1084 / BLACK_MUSHROOM
EXP asas: 20
EXP kelas: 20
Tahap: 1
HP: 15
Tumbuhan
Kecil
Tanah 1
1
Tidak diketahui
Teleport (14)
Warp yang menuju ke sini
Wiki (2)
Pelayan lain (33)
Renewal
bRO pt

Brazil
Cavalaria de Glast Heim (1)gl_knt01
cRO zh-s
China
克雷斯特汉姆 骑士团 1层gl_knt01
eupRO en

Eropah Prime
글래스트헤임 기사단 1층gl_knt01
idRO id

Indonesia
Glast Heim Chivalry Lantai 1gl_knt01
iRO en
Antarabangsa
Glast Heim Chivalry Floor 1gl_knt01
jRO ja
Jepun
グラストヘイム 騎士団内01gl_knt01
kRO ko
Korea
글래스트헤임 기사단 1층gl_knt01
laRO en
Amerika Latin
Glastheim Chivalry Floor 1gl_knt01
laRO es
Amerika Latin
Caballería de Glastheim, piso 1gl_knt01
laRO pt
Amerika Latin
Cavalaria de Glastheim (1)gl_knt01
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt01
pRO tl

Filipina
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt01
ROggh ms

GGH Asia
Glast Heim Chivalry 1Fgl_knt01
rupRO ru

Rusia Prime
Казармы Гластхейма - 1-й уровеньgl_knt01
thRO th
Thailand
Glast Heim Chivalry 1Fgl_knt01
twRO zh-t
Taiwan
克雷斯特漢姆古城騎士團1樓gl_knt01
vnRO vi

Vietnam
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt01
Classic
inRO en

India
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt01
ROCid id
Indonesia Classic
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt01
ROCth th
Thailand Classic
Glast Heim Chivalry 1Fgl_knt01
ROh es

Hispanik
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt01
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
骑士团 1楼gl_knt01
ROZg de
Zero Global
Ritterhalle E1gl_knt01
ROZg en
Zero Global
Knights Hall 1Fgl_knt01
ROZg fr
Zero Global
Salle des Chevaliers – 1Egl_knt01
ROZg id
Zero Global
Knights Hall 1Fgl_knt01
ROZg th
Zero Global
Glast Heim Chivalry 1Fgl_knt01
ROZg tr
Zero Global
Şövalyeler Salonu 1Kgl_knt01
ROZkr ko
Korea Zero
기사단 1층gl_knt01
ROZtw zh-t
Taiwan Zero
騎士團1樓gl_knt01
Landverse
ROL ko
Landverse
Inside Glastheim Chivalry F1gl_knt01
ROLg en
Landverse Genesis
Inside Glastheim Chivalry F1gl_knt01
ROLth th
Landverse Thailand






