Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
Inside Glastheim Chivalry F2 gl_knt02


Glastheim
Inside Chivalry F1
Tajuk utama
Inside Chivalry F1
Subtajuk
Glastheim
Nama
Inside Glastheim Chivalry F2
Saiz
300,300
Jenis
5005
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (7)
Raydric1163 / RAYDRICEXP asas: 2,246EXP kelas: 2,150Tahap: 115HP: 22,825Separuh ManusiaBesar Gelap 2
1163 / RAYDRIC
EXP asas: 2,246
EXP kelas: 2,150
Tahap: 115
HP: 22,825
Separuh Manusia
Besar
Gelap 2
101
Tidak diketahui
Khalitzburg1132 / KHALITZBURGEXP asas: 2,866EXP kelas: 2,368Tahap: 118HP: 29,742Tidak MatiBesar Terkutuk 1
1132 / KHALITZBURG
EXP asas: 2,866
EXP kelas: 2,368
Tahap: 118
HP: 29,742
Tidak Mati
Besar
Terkutuk 1
50
Tidak diketahui
Raydric Archer1276 / RAYDRIC_ARCHEREXP asas: 970EXP kelas: 905Tahap: 82HP: 5,102IblisSederhana Gelap 2
1276 / RAYDRIC_ARCHER
EXP asas: 970
EXP kelas: 905
Tahap: 82
HP: 5,102
Iblis
Sederhana
Gelap 2
38
Tidak diketahui
Knight Of Abyss1219 / KNIGHT_OF_ABYSSEXP asas: 3,071EXP kelas: 2,948Tahap: 122HP: 29,587Separuh ManusiaBesar Gelap 4
1219 / KNIGHT_OF_ABYSS
EXP asas: 3,071
EXP kelas: 2,948
Tahap: 122
HP: 29,587
Separuh Manusia
Besar
Gelap 4
7
Tidak diketahui
Alice1275 / ALICEEXP asas: 1,387EXP kelas: 1,316Tahap: 100HP: 11,168Separuh ManusiaSederhana Neutral 3
1275 / ALICE
EXP asas: 1,387
EXP kelas: 1,316
Tahap: 100
HP: 11,168
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 3
1
Tidak diketahui
Mysteltainn1203 / MYSTELTAINNEXP asas: 5,147EXP kelas: 2,742Tahap: 130HP: 91,000Tidak BerbentukBesar Gelap 4
1203 / MYSTELTAINN
EXP asas: 5,147
EXP kelas: 2,742
Tahap: 130
HP: 91,000
Tidak Berbentuk
Besar
Gelap 4
1
Tidak diketahui
Bloody Knight1268 / BLOODY_KNIGHTEXP asas: 4,776EXP kelas: 4,296Tahap: 116HP: 84,940Tidak BerbentukBesar Gelap 4
1268 / BLOODY_KNIGHT
EXP asas: 4,776
EXP kelas: 4,296
Tahap: 116
HP: 84,940
Tidak Berbentuk
Besar
Gelap 4
1
Tidak diketahui
Teleport (6)
Warp yang menuju ke sini
Wiki (6)
Pelayan lain (33)
Renewal
bRO pt

Brazil
Cavalaria de Glast Heim (2)gl_knt02
cRO zh-s
China
克雷斯特汉姆 骑士团 2层gl_knt02
eupRO en

Eropah Prime
글래스트헤임 기사단 2층gl_knt02
idRO id

Indonesia
Glast Heim Chivalry Lantai 2gl_knt02
iRO en
Antarabangsa
Glast Heim Chivalry Floor 2gl_knt02
jRO ja
Jepun
グラストヘイム 騎士団内02gl_knt02
kRO ko
Korea
글래스트헤임 기사단 2층gl_knt02
laRO en
Amerika Latin
Glastheim Chivalry Floor 2gl_knt02
laRO es
Amerika Latin
Caballería de Glastheim, piso 2gl_knt02
laRO pt
Amerika Latin
Cavalaria de Glastheim (2)gl_knt02
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt02
pRO tl

Filipina
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt02
ROggh ms

GGH Asia
Glast Heim Chivalry 2Fgl_knt02
rupRO ru

Rusia Prime
Казармы Гластхейма - 2-й уровеньgl_knt02
thRO th
Thailand
Glast Heim Chivalry 2Fgl_knt02
twRO zh-t
Taiwan
克雷斯特漢姆古城騎士團2樓gl_knt02
vnRO vi

Vietnam
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt02
Classic
inRO en

India
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt02
ROCid id
Indonesia Classic
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt02
ROCth th
Thailand Classic
Glast Heim Chivalry 2Fgl_knt02
ROh es

Hispanik
Inside Glast Heim Chivalrygl_knt02
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
骑士团 2楼gl_knt02
ROZg de
Zero Global
Ritterhalle E2gl_knt02
ROZg en
Zero Global
Knights Hall 2Fgl_knt02
ROZg fr
Zero Global
Salle des Chevaliers – 2Egl_knt02
ROZg id
Zero Global
Knights Hall 2Fgl_knt02
ROZg th
Zero Global
Glast Heim Chivalry 2Fgl_knt02
ROZg tr
Zero Global
Şövalyeler Salonu 2Kgl_knt02
ROZkr ko
Korea Zero
기사단 2층gl_knt02
ROZtw zh-t
Taiwan Zero
騎士團2樓gl_knt02
Landverse
ROL ko
Landverse
Inside Glastheim Chivalry F2gl_knt02
ROLg en
Landverse Genesis
Inside Glastheim Chivalry F2gl_knt02
ROLth th
Landverse Thailand


