Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.

Rachel Temple
Sanctuary North Area 1F
Tajuk utama
Sanctuary North Area 1F
Subtajuk
Rachel Temple
Nama
Rachel Temple Sanctuary North Area 1F
Saiz
280,280
Jenis
5005
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (5)
Vanberk1771 / VANBERKEXP asas: 3,095EXP kelas: 2,972Tahap: 123HP: 38,137Separuh ManusiaSederhana Neutral 4
1771 / VANBERK
EXP asas: 3,095
EXP kelas: 2,972
Tahap: 123
HP: 38,137
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 4
82
Tidak diketahui
Isilla1772 / ISILLAEXP asas: 3,119EXP kelas: 2,996Tahap: 124HP: 40,802Separuh ManusiaSederhana Neutral 4
1772 / ISILLA
EXP asas: 3,119
EXP kelas: 2,996
Tahap: 124
HP: 40,802
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 4
36
Tidak diketahui
Gremlin1632 / GREMLINEXP asas: 2,606EXP kelas: 2,498Tahap: 118HP: 30,469IblisBesar Gelap 2
1632 / GREMLIN
EXP asas: 2,606
EXP kelas: 2,498
Tahap: 118
HP: 30,469
Iblis
Besar
Gelap 2
10
Tidak diketahui
Beholder1633 / BEHOLDEREXP asas: 2,652EXP kelas: 2,544Tahap: 120HP: 29,884Tidak BerbentukKecil Angin 2
1633 / BEHOLDER
EXP asas: 2,652
EXP kelas: 2,544
Tahap: 120
HP: 29,884
Tidak Berbentuk
Kecil
Angin 2
6
Tidak diketahui
Hodremlin1773 / HODREMLINEXP asas: 3,071EXP kelas: 2,948Tahap: 122HP: 35,932IblisSederhana Gelap 3
1773 / HODREMLIN
EXP asas: 3,071
EXP kelas: 2,948
Tahap: 122
HP: 35,932
Iblis
Sederhana
Gelap 3
6
Tidak diketahui
Teleport (4)
Warp yang menuju ke sini
Wiki (2)
Pelayan lain (23)
Renewal
bRO pt

Brazil
Santuário de Freya (1)ra_san01
cRO zh-s
China
拉赫神殿圣域 1层 北区ra_san01
eupRO en

Eropah Prime
라헬 신전 성역 1층 북쪽 구역ra_san01
idRO id

Indonesia
iRO en
Antarabangsa
jRO ja
Jepun
フレイヤ大神殿聖域 01ra_san01
kRO ko
Korea
라헬 신전 성역 1층 북쪽 구역ra_san01
laRO en
Amerika Latin
laRO es
Amerika Latin
laRO pt
Amerika Latin
Santuário de Freya (1)ra_san01
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Holy Groundra_san01
pRO tl

Filipina
Holy Groundra_san01
ROggh ms

GGH Asia
rupRO ru

Rusia Prime
thRO th
Thailand
Rachel Holy Ground 1F (North)ra_san01
twRO zh-t
Taiwan
拉赫神殿聖域一樓北區ra_san01
vnRO vi

Vietnam
Holy Groundra_san01
Classic
ROCid id
Indonesia Classic
Holy Ground 1F (North)ra_san01
ROCth th
Thailand Classic
Rachel Holy Ground 1F (North)ra_san01
Zero
ROZkr ko
Korea Zero
성역 1층 북쪽 구역ra_san01
Landverse
ROL ko
Landverse
ROLg en
Landverse Genesis
ROLth th
Landverse Thailand





