
Arco [3] 1701 / Bow

Arco básico. Esta arma necessita de flechas para ser utilizada. Arraste esta arma para a janela de equipamento para utilizar.
Classe: Arco
Força de Ataque: 15
Peso: 50
Nível da arma: 1
Nível necessário: 4
Classes: Arqueiro e suas evoluções/ Gatuno/ Arruaceiro
Classe: Arco
Força de Ataque: 15
Peso: 50
Nível da arma: 1
Nível necessário: 4
Classes: Arqueiro e suas evoluções/ Gatuno/ Arruaceiro
Kategori
Subkategori
Jenis
Weapon
Slot
3
Harga beli
1,000 z
Harga jual
0 z
Imej belum dikenal pasti
보우
Imej yang dikenal pasti
보우
Nama belum dikenal pasti
Arco
Penerangan belum dikenal pasti
Item não identificado, pode ser identificado com [Lupa].
Peso: 50
Peso: 50
Boleh
Boleh dijatuhkan
Boleh diniagakan
Boleh disimpan
Boleh dimasukkan ke dalam troli
Boleh dijual kepada NPC
Boleh dihantar melalui mel
Boleh dilelong
Boleh dimasukkan ke dalam stor guild
Berat
5
Serangan
15
Jarak
5
Tahap senjata
1
Tahap min. untuk memakai
4
Tahap maks. untuk memakai
999
Kedudukan
Both_Hand
Subjenis
Bow
Boleh di-refine
Boleh di-gred
Pertama dilihat pada patch
2011-1-5data_ma.gpf2046 -
Patch kemaskini terakhir
2023-02-28_system1.rgz5374 -
Drop daripada (2)
Esqueleto Arqueiro1016 / ARCHER_SKELETONEXP asas: 405EXP kelas: 455Tahap: 50HP: 1,458Tidak MatiSederhana Terkutuk 1
1016 / ARCHER_SKELETON
EXP asas: 405
EXP kelas: 455
Tahap: 50
HP: 1,458
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 1
1.51%
Arqueiro Guardião1830 / BOW_GUARDIANEXP asas: 4,392EXP kelas: 3,294Tahap: 132HP: 63,000Separuh ManusiaBesar Neutral 4
1830 / BOW_GUARDIAN
EXP asas: 4,392
EXP kelas: 3,294
Tahap: 132
HP: 63,000
Separuh Manusia
Besar
Neutral 4
Tidak diketahui
Dijual oleh NPC (8)
Boleh diperoleh melalui (2)
Refine
Random Option (1)
None
Sehingga 1 rawakPool rawak
Ignora 10~50% da DEF de Planta6.25%
Ignora 10~50% da DEF de Planta6.25%
AGI +1~56.25%
AGI +1~56.25%
DES +1~56.25%
DES +1~56.25%
Precisão +1~56.25%
Precisão +1~56.25%
INT +1~56.25%
INT +1~56.25%
SOR +1~56.25%
SOR +1~56.25%
FOR +1~56.25%
FOR +1~56.25%
VIT +1~56.25%
VIT +1~56.25%
Wiki (11)
Pelayan lain (28)
Renewal
bRO pt

Brazil

Arco [3] 1701 / Bow
cRO zh-s
China

弓 [3] 1701 / Bow
eupRO en

Eropah Prime

Bow [3] 1701 / Bow
idRO id

Indonesia

Bow [3] 1701 / Bow
iRO en
Antarabangsa

Bow [3] 1701 / Bow
jRO ja
Jepun

ボウ [3] 1701 / Bow
kRO ko
Korea

보우 [3] 1701 / Bow
laRO en
Amerika Latin

Bow [3] 1701 / Bow
laRO es
Amerika Latin

Arco [3] 1701 / Bow
laRO pt
Amerika Latin

Arco [3] 1701 / Bow
mysgRO en

Malaysia/Singapura

Bow [3] 1701 / Bow
pRO tl

Filipina

Bow [3] 1701 / Bow
ROggh ms

GGH Asia

Bow [3] 1701 / Bow
rupRO ru

Rusia Prime

Лук [3] 1701 / Bow
thRO th
Thailand

Bow [3] 1701 / Bow
twRO zh-t
Taiwan

弓 [3] 1701 / Bow
vnRO vi

Vietnam

Bow [3] 1701 / Bow
Zero
ROZkr ko
Korea Zero






























