
Flame Heart 994 / Flame_Heart

หินรูปหัวใจ สีแดงคล้ำ มีพลังของไฟแฝงอยู่
น้ำหนัก : 30
น้ำหนัก : 30
Kategori
Jenis
Etc
Slot
0
Harga beli
3,000 z
Harga jual
0 z
Imej belum dikenal pasti
프레임하트
Imej yang dikenal pasti
프레임하트
Nama belum dikenal pasti
Flame Heart
Penerangan belum dikenal pasti
หินรูปหัวใจ สีแดงคล้ำ มีพลังของไฟแฝงอยู่
_
น้ำหนัก : 30
_
น้ำหนัก : 30
Boleh
Boleh dijatuhkan
Boleh diniagakan
Boleh disimpan
Boleh dimasukkan ke dalam troli
Boleh dijual kepada NPC
Boleh dihantar melalui mel
Boleh dilelong
Boleh dimasukkan ke dalam stor guild
Berat
30
Flag dan sekatan
Diterima di kedai belian
Drop daripada (9)
Ifrit1832 / IFRITEXP asas: 3,154,321EXP kelas: 3,114,520Tahap: 146HP: 7,700,000Tidak BerbentukBesar Api 4
1832 / IFRIT
EXP asas: 3,154,321
EXP kelas: 3,114,520
Tahap: 146
HP: 7,700,000
Tidak Berbentuk
Besar
Api 4
100%
Eddga1115 / EDDGAEXP asas: 25,025EXP kelas: 12,870Tahap: 65HP: 152,000BuasBesar Api 1
1115 / EDDGA
EXP asas: 25,025
EXP kelas: 12,870
Tahap: 65
HP: 152,000
Buas
Besar
Api 1
30%
Gig1387 / GIGEXP asas: 3,934EXP kelas: 2,039Tahap: 100HP: 8,409BuasKecil Api 2
1387 / GIG
EXP asas: 3,934
EXP kelas: 2,039
Tahap: 100
HP: 8,409
Buas
Kecil
Api 2
8.5%
Panzer Goblin1308 / PANZER_GOBLINEXP asas: 7,212EXP kelas: 2,697Tahap: 52HP: 14,130Separuh ManusiaSederhana Angin 2
1308 / PANZER_GOBLIN
EXP asas: 7,212
EXP kelas: 2,697
Tahap: 52
HP: 14,130
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 2
1.6%
Marduk1140 / MARDUKEXP asas: 1,238EXP kelas: 752Tahap: 73HP: 4,214Separuh ManusiaBesar Api 1
1140 / MARDUK
EXP asas: 1,238
EXP kelas: 752
Tahap: 73
HP: 4,214
Separuh Manusia
Besar
Api 1
0.35%
Kaho1072 / KAHOEXP asas: 3,990EXP kelas: 450Tahap: 98HP: 8,409IblisSederhana Api 4
1072 / KAHO
EXP asas: 3,990
EXP kelas: 450
Tahap: 98
HP: 8,409
Iblis
Sederhana
Api 4
0.3%
Salamander1831 / SALAMANDEREXP asas: 72,000EXP kelas: 55,000Tahap: 138HP: 97,934Tidak BerbentukBesar Api 3
1831 / SALAMANDER
EXP asas: 72,000
EXP kelas: 55,000
Tahap: 138
HP: 97,934
Tidak Berbentuk
Besar
Api 3
0.3%
Kasa1833 / KASAEXP asas: 49,000EXP kelas: 38,000Tahap: 135HP: 80,375Tidak BerbentukBesar Api 3
1833 / KASA
EXP asas: 49,000
EXP kelas: 38,000
Tahap: 135
HP: 80,375
Tidak Berbentuk
Besar
Api 3
0.3%
Ferus1714 / FERUSEXP asas: 8,093EXP kelas: 3,952Tahap: 126HP: 29,218NagaBesar Api 2
1714 / FERUS
EXP asas: 8,093
EXP kelas: 3,952
Tahap: 126
HP: 29,218
Naga
Besar
Api 2
0.2%
Boleh diperoleh melalui (10)
Refine
MINERAL
MINERAL / 1
1
1
+0
0
ORE
ORE / 1
5
1
+0
0
Kemahiran (1)
Digunakan oleh skill
Kuantiti
Call Agni2457 / SO_SUMMON_AGNI
Lv. 3: × 1
Pengeluaran (1)
Dihasilkan oleh
Kemahiran
Bahan

Flame Heart 994 / Flame_Heart
Enchanted Stone Craft96 / BS_ENCHANTEDSTONE

Red Blood 990 / Boody_Red
Wiki (77)
Pelayan lain (35)
Renewal
bRO pt

Brazil

Coração Flamejante 994 / Flame_Heart
cRO zh-s
China

火灵原石 994 / Flame_Heart
eupRO en

Eropah Prime

Flame Heart 994 / Flame_Heart
idRO id

Indonesia

Flame Heart 994 / Flame_Heart
iRO en
Antarabangsa

Flame Heart 994 / Flame_Heart
jRO ja
Jepun

フレイムハート 994 / Flame_Heart
kRO ko
Korea

프레임 하트 994 / Flame_Heart
laRO en
Amerika Latin

Flame Heart 994 / Flame_Heart
laRO es
Amerika Latin

Corazón en Llamas 994 / Flame_Heart
laRO pt
Amerika Latin

Coração Flamejante 994 / Flame_Heart
mysgRO en

Malaysia/Singapura

Flame Heart 994 / Flame_Heart
pRO tl

Filipina

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROggh ms

GGH Asia

Flame Heart 994 / Flame_Heart
rupRO ru

Rusia Prime

Пылающее сердце 994 / Flame_Heart
thRO th
Thailand

Flame Heart 994 / Flame_Heart
twRO zh-t
Taiwan

火靈原石 994 / Flame_Heart
vnRO vi

Vietnam

Flame Heart 994 / Flame_Heart
Classic
inRO en

India

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROCid id
Indonesia Classic

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROCth th
Thailand Classic

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROh es

Hispanik

Flame Heart 994 / Flame_Heart
Zero
ROZg zh-s
Zero Global

火灵原石 994 / Flame_Heart
ROZg de
Zero Global

Flammenherz 994 / Flame_Heart
ROZg en
Zero Global

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROZg id
Zero Global

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROZg th
Zero Global

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROZg tr
Zero Global

Alev Kalbi 994 / Flame_Heart
ROZkr ko
Korea Zero

프레임 하트 994 / Flame_Heart
ROZtw zh-t
Taiwan Zero

火靈原石 994 / Flame_Heart
Landverse
ROL ko
Landverse

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROLa en
Landverse Amerika Latin

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROLa es
Landverse Amerika Latin

Corazón de Llama 994 / Flame_Heart
ROLa pt
Landverse Amerika Latin

Coração Flamejante 994 / Flame_Heart
ROLg en
Landverse Genesis

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROLth th
Landverse Thailand












