不死のゾンビスローター 3478 / AS_ZOMBIE_SLAUGHTER

Nama
不死のゾンビスローター
Tahap
150
HP
173,332
Serangan asas
3,720
Pertahanan
129
Rintangan
-
Ketepatan
350
Kelajuan serangan
1.48 serangan/s
100% Hit
370
Kelas
Normal
Saiz
Sederhana
Bangsa
Separuh Manusia
Serangan magik asas
1,792
Pertahanan magik
58
Rintangan magik
-
Mengelak
270
Pergerakan
5 sel/s
95% Flee
370
Atribut
STR
150
INT
16
AGI
20
DEX
50
VIT
105
LUK
27
Julat
Pengejaran
12 maks. sel
Serangan
1 sel
Kemahiran
10 maks. sel
Pengalaman
Asas
Kelas
x
15,464
7,305
x
23,196
10,958
x
30,928
14,610
Kemahiran
PeluangKeadaanSyaratManteraPenyejukanBoleh dibatalkanSasaranLv.

ソ¥ニックブロー (136 - AS_SONICBLOW) -Apa-apa sahajaPada bila-bila masa-- - Sasaran110%MenyerangPada bila-bila masa0.8s5sSasaran5

コンボアタック (171 - NPC_COMBOATTACK) 5%MenyerangPada bila-bila masa0.7s5sSasaran1

ポイズンブロー (176 - NPC_POISON) 5%MenyerangPada bila-bila masa0.8s5sSasaran5

ブラインドアタック (177 - NPC_BLINDATTACK) 5%MenyerangPada bila-bila masa-5sSasaran5
Terkutuk 2
Neutral
100%
Air
100%
Tanah
100%
Api
150%
Angin
100%
Racun
50%
Suci
150%
Gelap
0%
Hantu
125%
Terkutuk
0%
Mod (AI)
Jenis
Marah
Tingkah laku
Tukar sasaran apabila diserang (jarak dekat)
Tukar sasaran apabila diserang (mengejar)
Drop (7)

ダイヤモンド1カラット 730 / Crystal_Jewel
Tidak diketahui

死者の遺品 934 / Mementos
Tidak diketahui

べとべとする液体 938 / Sticky_Mucus
Tidak diketahui

カルニウム 6223 / Carnium
Tidak diketahui

ガタガタするドクロ 7752 / Clattering_Skull
Tidak diketahui

壊れた農具 7753 / Broken_Farming_Utensil
Tidak diketahui

邪念のセイバー 13468 / Sinister_Saber_J
Tidak diketahui
Muncul di (17)
Wiki (4)
Pelayan lain (4)
Renewal
jRO ja
Jepun
不死のゾンビスローター3478 / AS_ZOMBIE_SLAUGHTEREXP asas: 15,464EXP kelas: 7,305Tahap: 150HP: 173,332Separuh ManusiaSederhana Terkutuk 2
3478 / AS_ZOMBIE_SLAUGHTER
EXP asas: 15,464
EXP kelas: 7,305
Tahap: 150
HP: 173,332
Separuh Manusia
Sederhana
Terkutuk 2
laRO en
Amerika Latin
Zomebie Slaughter3478 / AS_ZOMBIE_SLAUGHTEREXP asas: 15,464EXP kelas: 12,888Tahap: 160HP: 423,332Tidak MatiSederhana Terkutuk 2
3478 / AS_ZOMBIE_SLAUGHTER
EXP asas: 15,464
EXP kelas: 12,888
Tahap: 160
HP: 423,332
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 2
laRO es
Amerika Latin
Guardián de Llaves3478 / AS_ZOMBIE_SLAUGHTEREXP asas: 15,464EXP kelas: 12,888Tahap: 160HP: 423,332Tidak MatiSederhana Terkutuk 2
3478 / AS_ZOMBIE_SLAUGHTER
EXP asas: 15,464
EXP kelas: 12,888
Tahap: 160
HP: 423,332
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 2
laRO pt
Amerika Latin
Guardião da Chave3478 / AS_ZOMBIE_SLAUGHTEREXP asas: 15,464EXP kelas: 12,888Tahap: 160HP: 423,332Tidak MatiSederhana Terkutuk 2
3478 / AS_ZOMBIE_SLAUGHTER
EXP asas: 15,464
EXP kelas: 12,888
Tahap: 160
HP: 423,332
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 2


