
암석 화살 1756 / Stone_Arrow

단단한 암석을 깎아 만든 화살. 땅의 힘을 가지고 있다.
계열 : 화살 공격 : 30
무게 : 0.1 속성 : 지
계열 : 화살 공격 : 30
무게 : 0.1 속성 : 지
Atribut peralatan
Element Earth
ATK +30
Kategori
Subkategori
Jenis
Ammo
Slot
0
Harga beli
0 z
Harga jual
0 z
Imej belum dikenal pasti
암석화살
Imej yang dikenal pasti
암석화살
Nama belum dikenal pasti
암석 화살
Penerangan belum dikenal pasti
단단한 암석을 깎아 만든 화살. 땅의 힘을 가지고 있다.
계열 : 화살 공격 : 30
무게 : 0.1 속성 : 지
계열 : 화살 공격 : 30
무게 : 0.1 속성 : 지
Boleh
Boleh dijatuhkan
Boleh diniagakan
Boleh disimpan
Boleh dimasukkan ke dalam troli
Boleh dijual kepada NPC
Boleh dihantar melalui mel
Boleh dilelong
Boleh dimasukkan ke dalam stor guild
Serangan
30
Tahap senjata
0
Tahap min. untuk memakai
1
Tahap maks. untuk memakai
999
Kedudukan
Ammo
Subjenis
Arrow
Pertama dilihat pada patch
Patch kemaskini terakhir
Drop daripada (3)
오크 아쳐1189 / ORC_ARCHEREXP asas: 507EXP kelas: 580Tahap: 78HP: 4,835Separuh ManusiaSederhana Tanah 1
1189 / ORC_ARCHER
EXP asas: 507
EXP kelas: 580
Tahap: 78
HP: 4,835
Separuh Manusia
Sederhana
Tanah 1
25%
스팅1207 / STINGEXP asas: 1,303EXP kelas: 976Tahap: 104HP: 10,143Tidak BerbentukSederhana Tanah 3
1207 / STING
EXP asas: 1,303
EXP kelas: 976
Tahap: 104
HP: 10,143
Tidak Berbentuk
Sederhana
Tanah 3
15%
떠도는 스팅2640 / C5_STINGEXP asas: 6,515EXP kelas: 14,640Tahap: 104HP: 50,715Tidak BerbentukSederhana Tanah 3
2640 / C5_STING
EXP asas: 6,515
EXP kelas: 14,640
Tahap: 104
HP: 50,715
Tidak Berbentuk
Sederhana
Tanah 3
Tidak diketahui
Dijual oleh NPC (26)
Boleh diperoleh melalui (2)
Refine
Random Option (1)
None
Sehingga 1 rawakPool rawak
식물형 몬스터의 물리 방어력 10~50% 무시6.25%
식물형 몬스터의 물리 방어력 10~50% 무시6.25%
AGI + 1~56.25%
AGI + 1~56.25%
DEX + 1~56.25%
DEX + 1~56.25%
HIT + 1~56.25%
HIT + 1~56.25%
INT + 1~56.25%
INT + 1~56.25%
LUK + 1~56.25%
LUK + 1~56.25%
STR + 1~56.25%
STR + 1~56.25%
VIT + 1~56.25%
VIT + 1~56.25%
Wiki (18)
Pelayan lain (36)
Renewal
bRO pt

Brazil

Flecha de Pedra 1756 / Stone_Arrow
cRO zh-s
China

地灵箭矢 1756 / Stone_Arrow
eupRO en

Eropah Prime

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
idRO id

Indonesia

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
iRO en
Antarabangsa

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
jRO ja
Jepun

岩石の矢 1756 / Stone_Arrow
kRO ko
Korea

암석 화살 1756 / Stone_Arrow
laRO en
Amerika Latin

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
laRO es
Amerika Latin

Flecha de piedra 1756 / Stone_Arrow
laRO pt
Amerika Latin

Flecha de Pedra 1756 / Stone_Arrow
mysgRO en

Malaysia/Singapura

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
pRO tl

Filipina

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
ROggh ms

GGH Asia

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
rupRO ru

Rusia Prime

Каменная стрела 1756 / Stone_Arrow
thRO th
Thailand

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
twRO zh-t
Taiwan

地靈箭矢 1756 / Stone_Arrow
vnRO vi

Vietnam

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
Classic
inRO en

India

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
ROCid id
Indonesia Classic

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
ROCth th
Thailand Classic

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
ROh es

Hispanik

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
Zero
ROZg zh-s
Zero Global

地灵箭矢 1756 / Stone_Arrow
ROZg de
Zero Global

Steinpfeil 1756 / Stone_Arrow
ROZg en
Zero Global

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
ROZg fr
Zero Global

Flèche de pierre 1756 / Stone_Arrow
ROZg id
Zero Global

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
ROZg th
Zero Global

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
ROZg tr
Zero Global

Kaya Oku 1756 / Stone_Arrow
ROZkr ko
Korea Zero

암석 화살 1756 / Stone_Arrow
ROZtw zh-t
Taiwan Zero

地靈箭矢 1756 / Stone_Arrow
Landverse
ROL ko
Landverse

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
ROLa en
Landverse Amerika Latin

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
ROLa es
Landverse Amerika Latin

Flecha de Piedra 1756 / Stone_Arrow
ROLa pt
Landverse Amerika Latin

Flecha de Pedra 1756 / Stone_Arrow
ROLg en
Landverse Genesis

Stone Arrow 1756 / Stone_Arrow
ROLth th
Landverse Thailand



























































