Setiap replay (.rrf) menjadikan seluruh laman lebih baik: kalkulator build, status, harga pasaran, drop raksasa, meta job dan banyak lagi.
jupe_core jupe_core


Tajuk utama
-
Subtajuk
-
Nama
-
Saiz
300,300
Jenis
5001
Raksasa (8)
Dimik1670 / DIMIK_1EXP asas: 2,560EXP kelas: 2,452Tahap: 116HP: 21,764Tidak BerbentukSederhana Angin 2
1670 / DIMIK_1
EXP asas: 2,560
EXP kelas: 2,452
Tahap: 116
HP: 21,764
Tidak Berbentuk
Sederhana
Angin 2
40
Tidak diketahui
Dimik1671 / DIMIK_2EXP asas: 2,560EXP kelas: 2,452Tahap: 116HP: 29,561Tidak BerbentukSederhana Air 2
1671 / DIMIK_2
EXP asas: 2,560
EXP kelas: 2,452
Tahap: 116
HP: 29,561
Tidak Berbentuk
Sederhana
Air 2
40
Tidak diketahui
Dimik1672 / DIMIK_3EXP asas: 2,688EXP kelas: 2,452Tahap: 116HP: 27,180Tidak BerbentukSederhana Tanah 2
1672 / DIMIK_3
EXP asas: 2,688
EXP kelas: 2,452
Tahap: 116
HP: 27,180
Tidak Berbentuk
Sederhana
Tanah 2
40
Tidak diketahui
Dimik1673 / DIMIK_4EXP asas: 2,560EXP kelas: 2,452Tahap: 116HP: 21,005Tidak BerbentukSederhana Api 2
1673 / DIMIK_4
EXP asas: 2,560
EXP kelas: 2,452
Tahap: 116
HP: 21,005
Tidak Berbentuk
Sederhana
Api 2
40
Tidak diketahui
Archdam1668 / ARCHDAMEXP asas: 2,629EXP kelas: 2,521Tahap: 119HP: 25,668Separuh ManusiaBesar Neutral 3
1668 / ARCHDAM
EXP asas: 2,629
EXP kelas: 2,521
Tahap: 119
HP: 25,668
Separuh Manusia
Besar
Neutral 3
40
Tidak diketahui
Venatu1676 / VENATU_1EXP asas: 2,202EXP kelas: 2,106Tahap: 113HP: 19,716Tidak BerbentukSederhana Neutral 2
1676 / VENATU_1
EXP asas: 2,202
EXP kelas: 2,106
Tahap: 113
HP: 19,716
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 2
25
Tidak diketahui
Venatu1677 / VENATU_2EXP asas: 2,202EXP kelas: 2,106Tahap: 113HP: 18,249Tidak BerbentukSederhana Angin 2
1677 / VENATU_2
EXP asas: 2,202
EXP kelas: 2,106
Tahap: 113
HP: 18,249
Tidak Berbentuk
Sederhana
Angin 2
25
Tidak diketahui
Venatu1678 / VENATU_3EXP asas: 2,312EXP kelas: 2,106Tahap: 113HP: 26,089Tidak BerbentukSederhana Tanah 2
1678 / VENATU_3
EXP asas: 2,312
EXP kelas: 2,106
Tahap: 113
HP: 26,089
Tidak Berbentuk
Sederhana
Tanah 2
25
Tidak diketahui
Wiki (2)
Pelayan lain (23)
Renewal
bRO pt

Brazil
Centro de Juperosjupe_core
cRO zh-s
China
优配擂斯中心部jupe_core
eupRO en

Eropah Prime
유페로스 중심부jupe_core
idRO id

Indonesia
Juperos Corejupe_core
iRO en
Antarabangsa
Juperos Corejupe_core
jRO ja
Jepun
ジュピロス中心部jupe_core
kRO ko
Korea
유페로스 중심부jupe_core
laRO en
Amerika Latin
Juperos Corejupe_core
laRO es
Amerika Latin
Núcleo de Juperosjupe_core
laRO pt
Amerika Latin
Centro de Juperosjupe_core
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Center of Juperosjupe_core
pRO tl

Filipina
Center of Juperosjupe_core
ROggh ms

GGH Asia
Center of Juperosjupe_core
rupRO ru

Rusia Prime
Центр Юперосаjupe_core
thRO th
Thailand
Center of Juperosjupe_core
twRO zh-t
Taiwan
優配擂斯中心部jupe_core
vnRO vi

Vietnam
Center of Juperosjupe_core
Classic
ROCid id
Indonesia Classic
Center of Juperosjupe_core
ROCth th
Thailand Classic
Center of Juperosjupe_core
Landverse
ROL ko
Landverse
Center of Juperosjupe_core
ROLth th
Landverse Thailand

