
Flame Heart 994 / Flame_Heart

หินรูปหัวใจ สีแดงคล้ำ มีพลังของไฟแฝงอยู่
_______________________
ประเภท: Essential
น้ำหนัก: 0.1
_______________________
ประเภท: Essential
น้ำหนัก: 0.1
Kategori
Jenis
-
Slot
-
Harga beli
0 z
Harga jual
0 z
Imej belum dikenal pasti
프레임하트
Imej yang dikenal pasti
프레임하트
Nama belum dikenal pasti
Flame Heart
Boleh
Boleh dijatuhkan
Boleh diniagakan
Boleh disimpan
Boleh dimasukkan ke dalam troli
Boleh dijual kepada NPC
Boleh dihantar melalui mel
Boleh dilelong
Boleh dimasukkan ke dalam stor guild
Pertama dilihat pada patch
Patch kemaskini terakhir
Drop daripada (8)
Ifrit1832 / IFRITEXP asas: 4,352,400EXP kelas: 2,673,000Tahap: 146HP: 9,015,500Tidak BerbentukBesar Api 4
1832 / IFRIT
EXP asas: 4,352,400
EXP kelas: 2,673,000
Tahap: 146
HP: 9,015,500
Tidak Berbentuk
Besar
Api 4
60%
Gig1387 / GIGEXP asas: 1,387EXP kelas: 1,316Tahap: 100HP: 10,552BuasKecil Api 2
1387 / GIG
EXP asas: 1,387
EXP kelas: 1,316
Tahap: 100
HP: 10,552
Buas
Kecil
Api 2
4.25%
Panzer Goblin1308 / PANZER_GOBLINEXP asas: 234EXP kelas: 252Tahap: 52HP: 1,573Separuh ManusiaSederhana Angin 2
1308 / PANZER_GOBLIN
EXP asas: 234
EXP kelas: 252
Tahap: 52
HP: 1,573
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 2
0.8%
Marduk1140 / MARDUKEXP asas: 766EXP kelas: 706Tahap: 73HP: 3,240Separuh ManusiaBesar Api 1
1140 / MARDUK
EXP asas: 766
EXP kelas: 706
Tahap: 73
HP: 3,240
Separuh Manusia
Besar
Api 1
0.18%
Kaho1072 / KAHOEXP asas: 1,349EXP kelas: 1,278Tahap: 98HP: 8,313IblisSederhana Api 4
1072 / KAHO
EXP asas: 1,349
EXP kelas: 1,278
Tahap: 98
HP: 8,313
Iblis
Sederhana
Api 4
0.15%
Salamander1831 / SALAMANDEREXP asas: 3,847EXP kelas: 3,925Tahap: 138HP: 104,507Tidak BerbentukBesar Api 3
1831 / SALAMANDER
EXP asas: 3,847
EXP kelas: 3,925
Tahap: 138
HP: 104,507
Tidak Berbentuk
Besar
Api 3
0.15%
Kasa1833 / KASAEXP asas: 3,639EXP kelas: 4,239Tahap: 135HP: 91,166Tidak BerbentukBesar Api 3
1833 / KASA
EXP asas: 3,639
EXP kelas: 4,239
Tahap: 135
HP: 91,166
Tidak Berbentuk
Besar
Api 3
0.15%
Ferus1714 / FERUSEXP asas: 3,639EXP kelas: 3,498Tahap: 126HP: 32,598NagaBesar Api 2
1714 / FERUS
EXP asas: 3,639
EXP kelas: 3,498
Tahap: 126
HP: 32,598
Naga
Besar
Api 2
0.1%
Wiki (77)
Pelayan lain (35)
Renewal
bRO pt

Brazil

Coração Flamejante 994 / Flame_Heart
cRO zh-s
China

火灵原石 994 / Flame_Heart
eupRO en

Eropah Prime

Flame Heart 994 / Flame_Heart
idRO id

Indonesia

Flame Heart 994 / Flame_Heart
iRO en
Antarabangsa

Flame Heart 994 / Flame_Heart
jRO ja
Jepun

フレイムハート 994 / Flame_Heart
kRO ko
Korea

프레임 하트 994 / Flame_Heart
laRO en
Amerika Latin

Flame Heart 994 / Flame_Heart
laRO es
Amerika Latin

Corazón en Llamas 994 / Flame_Heart
laRO pt
Amerika Latin

Coração Flamejante 994 / Flame_Heart
mysgRO en

Malaysia/Singapura

Flame Heart 994 / Flame_Heart
pRO tl

Filipina

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROggh ms

GGH Asia

Flame Heart 994 / Flame_Heart
rupRO ru

Rusia Prime

Пылающее сердце 994 / Flame_Heart
thRO th
Thailand

Flame Heart 994 / Flame_Heart
twRO zh-t
Taiwan

火靈原石 994 / Flame_Heart
vnRO vi

Vietnam

Flame Heart 994 / Flame_Heart
Classic
inRO en

India

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROCid id
Indonesia Classic

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROCth th
Thailand Classic

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROh es

Hispanik

Flame Heart 994 / Flame_Heart
Zero
ROZg zh-s
Zero Global

火灵原石 994 / Flame_Heart
ROZg de
Zero Global

Flammenherz 994 / Flame_Heart
ROZg en
Zero Global

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROZg id
Zero Global

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROZg th
Zero Global

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROZg tr
Zero Global

Alev Kalbi 994 / Flame_Heart
ROZkr ko
Korea Zero

프레임 하트 994 / Flame_Heart
ROZtw zh-t
Taiwan Zero

火靈原石 994 / Flame_Heart
Landverse
ROL ko
Landverse

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROLa en
Landverse Amerika Latin

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROLa es
Landverse Amerika Latin

Corazón de Llama 994 / Flame_Heart
ROLa pt
Landverse Amerika Latin

Coração Flamejante 994 / Flame_Heart
ROLg en
Landverse Genesis

Flame Heart 994 / Flame_Heart
ROLth th
Landverse Thailand




