장난감 분류소 xmas_dun02


루티에
장난감 분류소
Tajuk utama
장난감 분류소
Subtajuk
루티에
Nama
장난감 분류소
Saiz
260,260
Jenis
5001
Kapal udara peribadi boleh berlepas
Ya
Kapal udara peribadi boleh mendarat
Ya
Raksasa (6)
미스트 케이스1249 / MYSTCASEEXP asas: 42,120EXP kelas: 7,781Tahap: 39HP: 70,200Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1249 / MYSTCASE
EXP asas: 42,120
EXP kelas: 7,781
Tahap: 39
HP: 70,200
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
70
Tidak diketahui
크루이저1248 / CRUISEREXP asas: 44,280EXP kelas: 8,180Tahap: 41HP: 73,800Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1248 / CRUISER
EXP asas: 44,280
EXP kelas: 8,180
Tahap: 41
HP: 73,800
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
49
Tidak diketahui
쿠키1265 / COOKIEEXP asas: 18,874EXP kelas: 3,774Tahap: 35HP: 31,457Separuh ManusiaKecil Neutral 3
1265 / COOKIE
EXP asas: 18,874
EXP kelas: 3,774
Tahap: 35
HP: 31,457
Separuh Manusia
Kecil
Neutral 3
28
Tidak diketahui
분노의 미스트 케이스2737 / C4_MYSTCASEEXP asas: 524,690EXP kelas: 104,937Tahap: 39HP: 439,065Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
2737 / C4_MYSTCASE
EXP asas: 524,690
EXP kelas: 104,937
Tahap: 39
HP: 439,065
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
3
Tidak diketahui
폭풍의 기사1251 / KNIGHT_OF_WINDSTORMEXP asas: -EXP kelas: -Tahap: 92HP: 87,009,000Tidak BerbentukBesar Angin 4
1251 / KNIGHT_OF_WINDSTORM
EXP asas: -
EXP kelas: -
Tahap: 92
HP: 87,009,000
Tidak Berbentuk
Besar
Angin 4
1
Tidak diketahui
XMAS쿠키1246 / COOKIE_XMASEXP asas: 19,737EXP kelas: 3,947Tahap: 74HP: 32,895Separuh ManusiaKecil Suci 2
1246 / COOKIE_XMAS
EXP asas: 19,737
EXP kelas: 3,947
Tahap: 74
HP: 32,895
Separuh Manusia
Kecil
Suci 2
0
Tidak diketahui
Wiki (2)
Pelayan lain (33)
Renewal
bRO pt

Brazil
Fábrica de Brinquedos (2)xmas_dun02
cRO zh-s
China
姜饼城 玩具分类场xmas_dun02
eupRO en

Eropah Prime
루티에 장난감 분류소xmas_dun02
idRO id

Indonesia
Lutie Toy Monitoring Roomxmas_dun02
iRO en
Antarabangsa
Lutie Toy Monitoring Roomxmas_dun02
jRO ja
Jepun
おもちゃ工場ダンジョン 02(分類所)xmas_dun02
kRO ko
Korea
루티에 장난감 분류소xmas_dun02
laRO en
Amerika Latin
Lutie Toy Monitoring Roomxmas_dun02
laRO es
Amerika Latin
Sala de control de juguetes de Lutiexmas_dun02
laRO pt
Amerika Latin
Fábrica de Brinquedos (2)xmas_dun02
mysgRO en

Malaysia/Singapura
Toy Monitoring Roomxmas_dun02
pRO tl

Filipina
Toy Monitoring Roomxmas_dun02
ROggh ms

GGH Asia
Lutie Toy Sorting Stationxmas_dun02
rupRO ru

Rusia Prime
Склад игрушекxmas_dun02
thRO th
Thailand
Lutie Toy Monitoring Roomxmas_dun02
twRO zh-t
Taiwan
薑餅城玩具分類場xmas_dun02
vnRO vi

Vietnam
Toy Monitoring Roomxmas_dun02
Classic
inRO en

India
Toy Classifying Roomxmas_dun02
ROCid id
Indonesia Classic
Toy Monitoring Roomxmas_dun02
ROCth th
Thailand Classic
Lutie Toy Monitoring Roomxmas_dun02
ROh es

Hispanik
Toy Monitoring Roomxmas_dun02
Zero
ROZg zh-s
Zero Global
玩具分类场xmas_dun02
ROZg de
Zero Global
Spielzeugfabrik-Sortierzentrumxmas_dun02
ROZg en
Zero Global
Toy Factory Sorting Roomxmas_dun02
ROZg fr
Zero Global
Centre de tri de jouetsxmas_dun02
ROZg id
Zero Global
Toy Factory Sorting Roomxmas_dun02
ROZg th
Zero Global
Toy Monitoring Roomxmas_dun02
ROZg tr
Zero Global
Oyuncak Fabrikası Tasnif Odasıxmas_dun02
ROZkr ko
Korea Zero
장난감 분류소xmas_dun02
ROZtw zh-t
Taiwan Zero
玩具分類場xmas_dun02
Landverse
ROL ko
Landverse
Toy Monitoring Roomxmas_dun02
ROLg en
Landverse Genesis
Toy Monitoring Roomxmas_dun02
ROLth th
Landverse Thailand



