
萬能藥 525 / Panacea

幾乎可以恢復所有陷入異常狀態的神秘藥水。
_
重量 : 10
_
重量 : 10
Kategori
Subkategori
Jenis
Consumable
Slot
0
Harga beli
500 z
Harga jual
0 z
Imej belum dikenal pasti
만능약
Imej yang dikenal pasti
만능약
Nama belum dikenal pasti
萬能藥
Penerangan belum dikenal pasti
可以恢復所有陷入異常狀態的神秘藥水。
_
重量 : 10
_
重量 : 10
Boleh
Boleh dijatuhkan
Boleh diniagakan
Boleh disimpan
Boleh dimasukkan ke dalam troli
Boleh dijual kepada NPC
Boleh dihantar melalui mel
Boleh dilelong
Boleh dimasukkan ke dalam stor guild
Berat
1
Tahap senjata
0
Tahap maks. untuk memakai
999
Subjenis
Regeneration
Flag dan sekatan
Diterima di kedai belian
Pertama dilihat pada patch
Patch kemaskini terakhir
Drop daripada (18)
沙漠毒蠍 1387 / GIGEXP asas: 103,891EXP kelas: 1,327Tahap: 100HP: 173,150BuasKecil Api 2
1387 / GIG
EXP asas: 103,891
EXP kelas: 1,327
Tahap: 100
HP: 173,150
Buas
Kecil
Api 2
12.5%
迅捷木乃伊 2739 / C1_MUMMYEXP asas: 1,275EXP kelas: 4,110Tahap: 55HP: 10,775Tidak MatiSederhana Terkutuk 2
2739 / C1_MUMMY
EXP asas: 1,275
EXP kelas: 4,110
Tahap: 55
HP: 10,775
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 2
6.25%
雄壯木乃伊 2740 / C2_MUMMYEXP asas: 1,275EXP kelas: 4,110Tahap: 55HP: 21,550Tidak MatiSederhana Terkutuk 2
2740 / C2_MUMMY
EXP asas: 1,275
EXP kelas: 4,110
Tahap: 55
HP: 21,550
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 2
6.25%
菁英梅納海葵 2716 / C3_PENOMENAEXP asas: 3,820EXP kelas: 11,670Tahap: 85HP: 23,105IkanSederhana Racun 1
2716 / C3_PENOMENA
EXP asas: 3,820
EXP kelas: 11,670
Tahap: 85
HP: 23,105
Ikan
Sederhana
Racun 1
5%
憤怒梅納海葵 2717 / C4_PENOMENAEXP asas: 596,100EXP kelas: 119,221Tahap: 85HP: 993,500IkanSederhana Racun 1
2717 / C4_PENOMENA
EXP asas: 596,100
EXP kelas: 119,221
Tahap: 85
HP: 993,500
Ikan
Sederhana
Racun 1
5%
迅捷海豹寶寶 2829 / C1_FUR_SEALEXP asas: 37,290EXP kelas: 10,442Tahap: 47HP: 21,840BuasSederhana Air 1
2829 / C1_FUR_SEAL
EXP asas: 37,290
EXP kelas: 10,442
Tahap: 47
HP: 21,840
Buas
Sederhana
Air 1
5%
木乃伊-夢魘 2354 / N_MUMMYEXP asas: 2,150EXP kelas: 1,621Tahap: 117HP: 26,177Tidak MatiSederhana Terkutuk 2
2354 / N_MUMMY
EXP asas: 2,150
EXP kelas: 1,621
Tahap: 117
HP: 26,177
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 2
2.5%
狂暴蜘蛛 1304 / GIANT_SPIDEREXP asas: 1,810EXP kelas: 2,113Tahap: 117HP: 25,039SeranggaBesar Racun 1
1304 / GIANT_SPIDER
EXP asas: 1,810
EXP kelas: 2,113
Tahap: 117
HP: 25,039
Serangga
Besar
Racun 1
2.25%
流氓 1313 / MOBSTEREXP asas: 2,894EXP kelas: 840Tahap: 58HP: 5,400Separuh ManusiaSederhana Neutral 1
1313 / MOBSTER
EXP asas: 2,894
EXP kelas: 840
Tahap: 58
HP: 5,400
Separuh Manusia
Sederhana
Neutral 1
2.25%
九尾狐 1180 / NINE_TAILEXP asas: 5,231EXP kelas: 1,046Tahap: 72HP: 8,719BuasSederhana Api 3
1180 / NINE_TAIL
EXP asas: 5,231
EXP kelas: 1,046
Tahap: 72
HP: 8,719
Buas
Sederhana
Api 3
1.75%
木乃伊 1041 / MUMMYEXP asas: 486EXP kelas: 548Tahap: 55HP: 1,899Tidak MatiSederhana Terkutuk 2
1041 / MUMMY
EXP asas: 486
EXP kelas: 548
Tahap: 55
HP: 1,899
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 2
1.25%
武士火槍兵 1403 / ANTIQUE_FIRELOCKEXP asas: 1,352EXP kelas: 1,512Tahap: 88HP: 238,326Tidak MatiSederhana Terkutuk 2
1403 / ANTIQUE_FIRELOCK
EXP asas: 1,352
EXP kelas: 1,512
Tahap: 88
HP: 238,326
Tidak Mati
Sederhana
Terkutuk 2
1.25%
梅納海葵 1216 / PENOMENAEXP asas: 59,610EXP kelas: 11,922Tahap: 85HP: 99,350IkanSederhana Racun 1
1216 / PENOMENA
EXP asas: 59,610
EXP kelas: 11,922
Tahap: 85
HP: 99,350
Ikan
Sederhana
Racun 1
1%
海豹寶寶 1317 / FUR_SEALEXP asas: 2,486EXP kelas: 696Tahap: 47HP: 4,368BuasSederhana Air 1
1317 / FUR_SEAL
EXP asas: 2,486
EXP kelas: 696
Tahap: 47
HP: 4,368
Buas
Sederhana
Air 1
1%
海豹寶寶3415 / MIN_FUR_SEALEXP asas: 5,000EXP kelas: 2,250Tahap: 107HP: 130,000BuasSederhana Air 1
3415 / MIN_FUR_SEAL
EXP asas: 5,000
EXP kelas: 2,250
Tahap: 107
HP: 130,000
Buas
Sederhana
Air 1
1%
犬妖首領 1296 / KOBOLD_LEADEREXP asas: 2,643EXP kelas: 2,383Tahap: 112HP: 13,520Separuh ManusiaSederhana Angin 2
1296 / KOBOLD_LEADER
EXP asas: 2,643
EXP kelas: 2,383
Tahap: 112
HP: 13,520
Separuh Manusia
Sederhana
Angin 2
0.75%
海葵2503 / HYDRA_HEXP asas: 699EXP kelas: 789Tahap: 34HP: 4,270TumbuhanKecil Air 2
2503 / HYDRA_H
EXP asas: 699
EXP kelas: 789
Tahap: 34
HP: 4,270
Tumbuhan
Kecil
Air 2
0.11%
海葵 1068 / HYDRAEXP asas: 807EXP kelas: 147Tahap: 34HP: 1,123TumbuhanKecil Air 2
1068 / HYDRA
EXP asas: 807
EXP kelas: 147
Tahap: 34
HP: 1,123
Tumbuhan
Kecil
Air 2
0.03%
Boleh diperoleh melalui (3)
Random Option (1)
None
Sehingga 1 rawakPool rawak
無視植物型魔物的物理防禦力10~50%6.25%
無視植物型魔物的物理防禦力10~50%6.25%
AGI + 1~56.25%
AGI + 1~56.25%
DEX + 1~56.25%
DEX + 1~56.25%
HIT + 1~56.25%
HIT + 1~56.25%
INT + 1~56.25%
INT + 1~56.25%
LUK + 1~56.25%
LUK + 1~56.25%
STR + 1~56.25%
STR + 1~56.25%
VIT + 1~56.25%
VIT + 1~56.25%
Pengeluaran (1)
Wiki (21)
Pelayan lain (36)
Renewal
bRO pt

Brazil

Panacéia 525 / Panacea
cRO zh-s
China

万能药 525 / Panacea
eupRO en

Eropah Prime

Panacea 525 / Panacea
idRO id

Indonesia

Panacea 525 / Panacea
iRO en
Antarabangsa

Panacea 525 / Panacea
jRO ja
Jepun

万能薬 525 / Panacea
kRO ko
Korea

만능약 525 / Panacea
laRO en
Amerika Latin

Panacea 525 / Panacea
laRO es
Amerika Latin

Panacea 525 / Panacea
laRO pt
Amerika Latin

Panaceia 525 / Panacea
mysgRO en

Malaysia/Singapura

Panacea 525 / Panacea
pRO tl

Filipina

Panacea 525 / Panacea
ROggh ms

GGH Asia

Panacea 525 / Panacea
rupRO ru

Rusia Prime

Панацея 525 / Panacea
thRO th
Thailand

Panacea 525 / Panacea
twRO zh-t
Taiwan

萬能藥 525 / Panacea
vnRO vi

Vietnam

Panacea 525 / Panacea
Zero
ROZg zh-s
Zero Global

万能药 525 / Panacea
ROZg de
Zero Global

Allheilmittel 525 / Panacea
ROZg en
Zero Global

Panacea 525 / Panacea
ROZg fr
Zero Global

Panacée 525 / Panacea
ROZg id
Zero Global

Panacea 525 / Panacea
ROZg th
Zero Global

Panacea 525 / Panacea
ROZg tr
Zero Global

Panacea 525 / Panacea
ROZkr ko
Korea Zero

만능약 525 / Panacea
ROZtw zh-t
Taiwan Zero






















