
小蛋糕 539 / Piece_Of_Cake

把大蛋糕切成一小塊,香噴噴而柔軟的奶油,非常順口,吃下去會恢復體力。
重量 : 10
重量 : 10
Kategori
Subkategori
Jenis
Consumable
Slot
0
Harga beli
3,000 z
Harga jual
0 z
Imej belum dikenal pasti
조각케이크
Imej yang dikenal pasti
조각케이크
Nama belum dikenal pasti
小蛋糕
Penerangan belum dikenal pasti
把大蛋糕切成一小塊,香噴噴而柔軟的奶油,非常順口,吃下去會恢復體力。
重量 : 10
重量 : 10
Boleh
Boleh dijatuhkan
Boleh diniagakan
Boleh disimpan
Boleh dimasukkan ke dalam troli
Boleh dijual kepada NPC
Boleh dihantar melalui mel
Boleh dilelong
Boleh dimasukkan ke dalam stor guild
Berat
1
Tahap senjata
0
Tahap maks. untuk memakai
999
Subjenis
Regeneration
Flag dan sekatan
Diterima di kedai belian
Pertama dilihat pada patch
Patch kemaskini terakhir
Drop daripada (7)
憤怒邪惡禮盒 2737 / C4_MYSTCASEEXP asas: 524,690EXP kelas: 104,937Tahap: 39HP: 439,065Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
2737 / C4_MYSTCASE
EXP asas: 524,690
EXP kelas: 104,937
Tahap: 39
HP: 439,065
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
50%
狡猾芭芭亞卡 2626 / C5_VAVAYAGAEXP asas: 5,260EXP kelas: 14,805Tahap: 87HP: 30,670Separuh ManusiaSederhana Air 1
2626 / C5_VAVAYAGA
EXP asas: 5,260
EXP kelas: 14,805
Tahap: 87
HP: 30,670
Separuh Manusia
Sederhana
Air 1
37.5%
邪惡老公公1247 / ANTONIOEXP asas: 1EXP kelas: 1Tahap: 90HP: 100,000Separuh ManusiaSederhana Suci 3
1247 / ANTONIO
EXP asas: 1
EXP kelas: 1
Tahap: 90
HP: 100,000
Separuh Manusia
Sederhana
Suci 3
10%
邪惡禮盒 1249 / MYSTCASEEXP asas: 42,120EXP kelas: 7,781Tahap: 39HP: 70,200Tidak BerbentukSederhana Neutral 3
1249 / MYSTCASE
EXP asas: 42,120
EXP kelas: 7,781
Tahap: 39
HP: 70,200
Tidak Berbentuk
Sederhana
Neutral 3
10%
芭芭亞卡 1882 / VAVAYAGAEXP asas: 1,188EXP kelas: 1,337Tahap: 87HP: 6,134Separuh ManusiaSederhana Air 1
1882 / VAVAYAGA
EXP asas: 1,188
EXP kelas: 1,337
Tahap: 87
HP: 6,134
Separuh Manusia
Sederhana
Air 1
7.5%
邪靈禮盒2991 / XM_MYSTCASEEXP asas: 6,666EXP kelas: 6,666Tahap: 148HP: 259,000IblisSederhana Gelap 3
2991 / XM_MYSTCASE
EXP asas: 6,666
EXP kelas: 6,666
Tahap: 148
HP: 259,000
Iblis
Sederhana
Gelap 3
1%
夢魘帕皮拉凱依20675 / MD_PAPILA_CAE_HEXP asas: 171,799EXP kelas: 120,260Tahap: 187HP: 2,405,191SeranggaSederhana Air 2
20675 / MD_PAPILA_CAE_H
EXP asas: 171,799
EXP kelas: 120,260
Tahap: 187
HP: 2,405,191
Serangga
Sederhana
Air 2
Tidak diketahui
Boleh diperoleh melalui (13)
Refine
Random Option (1)
None
Sehingga 1 rawakPool rawak
無視植物型魔物的物理防禦力10~50%6.25%
無視植物型魔物的物理防禦力10~50%6.25%
AGI + 1~56.25%
AGI + 1~56.25%
DEX + 1~56.25%
DEX + 1~56.25%
HIT + 1~56.25%
HIT + 1~56.25%
INT + 1~56.25%
INT + 1~56.25%
LUK + 1~56.25%
LUK + 1~56.25%
STR + 1~56.25%
STR + 1~56.25%
VIT + 1~56.25%
VIT + 1~56.25%
Pengeluaran (2)
Bahan untuk
Kemahiran
Bahan
Wiki (23)
Pelayan lain (36)
Renewal
bRO pt

Brazil

Pedaço de Bolo 539 / Piece_Of_Cake
cRO zh-s
China

小蛋糕 539 / Piece_Of_Cake
eupRO en

Eropah Prime

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
idRO id

Indonesia

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
iRO en
Antarabangsa

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
jRO ja
Jepun

ひとくちケーキ 539 / Piece_Of_Cake
kRO ko
Korea

조각 케이크 539 / Piece_Of_Cake
laRO en
Amerika Latin

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
laRO es
Amerika Latin

Trozo de pastel 539 / Piece_Of_Cake
laRO pt
Amerika Latin

Pedaço de Bolo 539 / Piece_Of_Cake
mysgRO en

Malaysia/Singapura

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
pRO tl

Filipina

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
ROggh ms

GGH Asia

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
rupRO ru

Rusia Prime

Кусок торта 539 / Piece_Of_Cake
thRO th
Thailand

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
twRO zh-t
Taiwan

小蛋糕 539 / Piece_Of_Cake
vnRO vi

Vietnam

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
Classic
inRO en

India

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
ROCid id
Indonesia Classic

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
ROCth th
Thailand Classic

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
ROh es

Hispanik

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
Zero
ROZg zh-s
Zero Global

小蛋糕 539 / Piece_Of_Cake
ROZg de
Zero Global

Kuchenstück 539 / Piece_Of_Cake
ROZg en
Zero Global

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
ROZg fr
Zero Global

Part de gâteau 539 / Piece_Of_Cake
ROZg id
Zero Global

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
ROZg th
Zero Global

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
ROZg tr
Zero Global

Pasta Dilimi 539 / Piece_Of_Cake
ROZkr ko
Korea Zero

조각 케이크 539 / Piece_Of_Cake
ROZtw zh-t
Taiwan Zero

小蛋糕 539 / Piece_Of_Cake
Landverse
ROL ko
Landverse

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
ROLa en
Landverse Amerika Latin

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
ROLa es
Landverse Amerika Latin

Pedazo de Pastel 539 / Piece_Of_Cake
ROLa pt
Landverse Amerika Latin

Pedaço de Bolo 539 / Piece_Of_Cake
ROLg en
Landverse Genesis

Piece of Cake 539 / Piece_Of_Cake
ROLth th
Landverse Thailand




























